BlueMoney.pl - Serwis Partnerski mBanku
Witryna Partnerska mBank
Boks reklamowy
Ubezpieczenie samochodowe
Fb g n m
 • Gwarancja Najniższej Ceny na ubezpieczenie - promocja do 15.12.2011r.
 • przenosisz zniżki z OC na AC
 • płacisz niskie miesięczne raty, o których pamięta za Ciebie mBank
 • przenosisz dotychczasowe zniżki za bezszkodową jazdę
 • możesz kupić polisę nawet z trzymiesięcznym wyprzedzeniem
 • 5% zniżki przy zakupie ubezpieczenia przez internet

Teraz dodatkowo możesz zaoszczędzić nawet do 360 zł na paliwie!

 • masz niskie, miesięczne raty,
 • wygodny zakup polisy przez internet, bez wychodzenia z domu,
 • przenosisz dotychczasowe zniżki za bezszkodową jazdę,
 • wybierasz spośród 7 ofert online,
 • masz gwarancję sprawnego procesu likwidacji szkód
 • otrzymujesz bezpłatny rachunek eKONTO do zarządzania Twoją polisą.

Teraz kupując ubezpieczenia samochodowe w mBanku, masz nie tylko Gwarancję Najniższej Ceny na OC oraz pakiet OC i AC, ale zaoszczędzisz również na wydatkach na paliwo.

W ramach Promocji otrzymasz 5% zwrotu za wszystkie transakcje bezgotówkowe, dokonane na stacjach benzynowych przy użyciu dowolnej karty debetowej lub kredytowej mBanku. Zwrot przyznawany będzie przez 12 kolejnych miesięcy w wysokości do 30 zł miesięcznie. Aby skorzystać z promocji polisę należy kupić do 31.12.2011.

Złóż wniosek przez internet
Otwórz eKONTO

Oblicz składkę ubezpieczenia, i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić. Jeśli oferta ubezpieczenia w mBanku Cię zainteresuje, otworz bezpłatny rachunek eKONTO do zarządzania swoją polisą:

 • złóż wniosek o eKONTO w internecie - otwarcie rachunku zajmie kilka dni, a umowę rachunku do podpisania dostarczy Ci Kurier,
Przelej środki na eKONTO
Przelej środki na eKONTO

Możesz przelać je z innego banku bądź wpłacić we wpłatomacie.

Aktywuj
Jeżeli masz już eKONTO

Oblicz składkę i wyślij wniosek o ubezpieczenie. Otrzymasz kilka ofert, z których wybierasz najlepszą. Możesz zmieniać parametry ubezpieczenia, aby kosztowało mniej i miało mniejszy zakres lub kosztował więcej i gwarantowało szerszą ochronę. Następnie wybierasz wygodny dla siebie sposób płatności: miesięczny, kwartalny, jednorazowy. Wniosek kończysz wpłacając pierwszą składkę za pomocą bezpłatnego przelewu mTRANSFER.

Odbierz potwierdzenie zawarcia umowy
Odbierz potwierdzenie zawarcia umowy

Otrzymasz polisę i potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia OC drogą mailową, najpóźniej w ciągu doby od złożenia wniosku. Polisę AC otrzymasz na dzień przed rozpoczęciem ochrony ubezpieczeniowej. Dodatkowo potwierdzenie ubezpieczenia OC otrzymasz pocztą, przesyłką priorytetową.

Krzysztof z Krakowa, 35 lat

Zakup ubezpieczenia samochodu mDirect był zdecydowanie dobrym pomysłem. W październiku z własnej winy miałem szkodę ubezpieczeniową, co niezwłocznie zgłosiłem na infolinii Hestia Kontakt. W ciągu 6 godzin skontaktował się ze mną likwidator szkód, chociaż miał na to 48 godzin. I co najważniejsze - zajął się niezbędnymi formalnościami i dostarczył do Ergo Hestii wszystkie dokumenty. W ciągu 14 dni otrzymałem decyzję o wypłacie odszkodowania. Takiego procesu likwidacji szkody każdy może mi pozazdrościć - już odnowiłem ubezpieczenie na kolejny rok...

W mBanku wiemy, że kluczowym kryterium wyboru oferty ubezpieczenia jest szybka i sprawna likwidacja szkody. Troszczymy się o właściwy przebieg procesu, formalności ograniczamy do niezbędnego minimum gwarantując przy tym krótkie terminy wypłat należnych odszkodowań i świadczeń.
Naszym Klientom zapewniamy wsparcie monitorując likwidację szkody tak, aby proces przebiegał sprawnie.

Tanie OC i OC+AC w mBanku!

Niezależne badania wykonane w przez: Bankier.pl (lipiec 2009), Gazetę Wyborczą (listopad i grudzień 2009) i Rzeczpospolitą (listopad 2009) pokazały wyraźne różnice pomiędzy stawkami za polisy OC i AC u poszczególnych ubezpieczycieli.

Rankingi potwierdzają niskie ceny OC i pakietów OC+AC w mBanku!

OC mDirect w mBanku:

 • wypadło najtaniej w 14 rankingach,
 • w 20 rankingach było na drugim miejscu (druga najtańsza oferta) oraz w 17 na trzecim miejscu.

Pakiet OC+AC mDirect w mBanku:

 • wypadł najtaniej w 8 rankingach,
 • w 20 rankingach był na 2 miejscu oraz w 6 na trzecim miejscu.

Badanie Bankier.pl, Gazety Wyborczej i Rzeczypospolitej to najlepszy dowód na to, że oferta mDirect w mBanku jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku ubezpieczeń samochodowych.

Poniżej przedstawiamy klika rankingów oraz linki do materiałów źródłowych.

Badanie Bankier.pl

Badanie Gazety Wyborczej

Badanie Rzeczpospolitej