BlueMoney.pl - Serwis Partnerski mBanku
Witryna Partnerska mBank
Boks reklamowy
Program Partnerski mBank
Fb g n m

Zostań partnerem mBanku zarabiaj kilka tysięcy złotych za polecenie kredytu, lub po 50zł za polecenie konta bankowego, kart kredytowych itd. Aby zostać partnerem nie musisz mieć własnej strony www, nie musisz znać się na programowaniu. Oferty mBanku możesz przesyłać znajomym za pomocą e-maila.

mBank dostarcza nam gotowe materiały reklamowe w postaci banerów, linków. Dostęp do materiałów reklamowych oraz możliwość śledzenia wyników swoich działań mamy w koncie partnera.

Za transakcje, które zostały dokonane za Naszym pośrednictwem, otrzymujemy prowizję. Wynagrodzenie jest uzależnione od wyników sprzedaży oferty mBanku i MultiBanku. Można również zarabiać polecając program partnerski. Prowizja jest wypłacana raz w miesiącu, kiedy jej wartość przekracza co najmniej 50 zł.

Po udanej rejestracji mamy od razu dostęp do materiałów reklamowych, aby móc wypłacać prowizję musimy jeszcze podpisać z mBankiem umowę. Wysyłamy pocztą dwa podpisane egzemplarze i otrzymujemy z powrotem jeden podpisany przez mBank.

Co zyskujesz ?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za sprzedane produkty mBanku i MultiBanku.
  • Dostęp do bezpłatnego konta Partnera on-line, w którym możesz łatwo i skutecznie zarządzać wyświetlanymi reklamami.
  • Gotowe kody wyświetlające reklamy na twoich stronach.

Dlaczego Program Partnerski mBanku jest tak popularny ?

  • Wysokie prowizje za pośrednictwo w sprzedaży produktów mBanku i Multibanku.
  • Przystąpienie i uczestnictwo w Programie Partnerskim mBanku jest bezpłatne.
  • mBanku i MultiBank posiadają bogatą i atrakcyjną oferte produktową, która była wielokrotnie nagradzana.
  • mBanku i MultiBank obsługują ponad 3 000 000 klientów. Wielu z nich skorzystało z naszej oferty za pośrednictwem witryn internetowych należących do Partnerów Programu Partnerskiego mBanku

Ile mogę zarobić ?

Przykładowe zestawienie prowizji

Zapisz się

W ciągu kilku minut możesz zostać partnerem mBanku i uzyskać dostęp do profesjonalnych materiałów promocyjnych. Ze względu na wysokie prowizje ten program partnerski stał się głównym źródłem utrzymania dla wielu osób. Zapraszamy do rejestracji i życzymy dużych sukcesów.
Zostań Partnerem