BlueMoney.pl - Serwis Partnerski mBanku
Witryna Partnerska mBank
Boks reklamowy
mBIZNES max
Fb g n m
 • 0 PLN za otwarcie i prowadzenie
 • możliwość wykonywania zdefiniowanych przelewów krajowych
 • nieograniczona liczba przelewów w internecie
 • oprocentowanie bez podatku belki

mBIZNES max to rachunek bieżący, lokacyjny otwierany i prowadzony bezpłatnie

 • wysokie oprocentowanie, niezależne od salda
 • brak wymaganego salda minimalnego i stałych wpłat na rachunek
 • dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez telefon SMS, internet
 • bezpłatna rejestracja w serwisie mikroFirmy.pl
 • właściciele: osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, wykonujące wolny zawód, prowadzące działalność gospodarczą w spółce cywilnej

Jak optymalnie połączyć mBIZNES konto i mBIZNES max?

 • otworzyć rachunki mBIZNES konto i mBIZNES max
 • zdefiniować mBIZNES konto jako rachunek docelowy przelewów z mBIZNES max
 • wykorzystać kartę Visa Business Electron i Visa Business do realizacji zakupów
 • realizować płatności ZUS i US przez internet (bez prowizji z mBIZNES konta)
 • ustalić polecenie zapłaty dla wierzycieli, którzy korzystają z tej usługi
Do rachunku lokacyjnego mBIZNES max mBank nie oferuje karty płatniczej. Karta Visa Business Electron i Visa Business dostępne są dla właścicieli i pełnomocników rachunku mBIZNES konto. Oba rachunki można posiadać równocześnie.

Kilka kroków dzieli Cię od posiadania mBIZNES max w mBanku

Rachunek mBIZNES max może otworzyć każdy rezydent prowadzący działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej, wykonujący wolny zawód lub będący wspólnikiem spółki cywilnej, partnerskiej i jawnej. By otworzyć rachunki dla spółek jawnych, cywilnych i partnerskich, każdy ze wspólników musi posiadać, wynikające z umowy spółki i potwierdzone wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego, nieograniczone prawo do reprezentacji spółki.

Wersja 1. Umowę dostarcza kurier

Złóż wniosek przez internet
Wypełnij wniosek przez internet

Wpisz swoje dane do formularza online i wybierz kartę płatniczą Visa lub MasterCard, których chcesz używać do obsługi mBIZNES max.

Potwierdzeniem poprawnego wypełnienia wniosku będzie wyświetlenie strony zawierającej Twoje imię i nazwisko, rodzaj zamówionego rachunku, datę złożenia wniosku i jego numer (ID wniosku).

Dostarczenie i podpisanie umowy
Dostarczenie i podpisanie umowy

Telefonicznie skontaktuje się z Tobą kurier i uzgodni termin wizyty. Na spotkanie przygotuj dokumenty wskazane dla poszczególnych typów działalności. Sprawdź jakie dokumenty będą potrzebne.

Kurier ma obowiązek pobrać kserokopie i zweryfikować oryginały podczas wizyty. Do czasu zweryfikowania przez mBank Umowy oraz wszystkich niezbędnych dokumentów nie będzie możliwe dokonywanie wpłat ani wypłat z rachunku mBIZNES max.

Aktywuj
Aktywacja dostępu do mBIZNES max przez internet

Wśród dokumentów, które otrzymasz znajdzie się pakiet aktywacyjny. Jeśli rachunek będzie należał do kilku osób lub wyznaczysz pełnomocników, wszyscy otrzymają własne pakiety aktywacyjne - o ile nie są już Klientami mBanku.

Otwórz kopertę z pakietem aktywacyjnym, który dostarczył Ci kurier. Aktywuj konto zgodnie z załączoną instrukcją.

 • Ustal nowy identyfikator klienta i hasło. Zapamiętaj je - będą Ci potrzebne do ponownego zalogowania się do konta mBIZNES max przez serwis transakcyjny mBanku.
 • Ustal nowy telekod i zapamiętaj go - będzie Ci potrzebny przy kontakcie z mBankiem przez mLinię.

Wersja 2. Umowa jest podpisywana w punkcie naziemnym

Złóż wniosek przez internet
Wypełnij wniosek przez internet

Wpisz swoje dane do formularza online i wybierz punkt naziemny jako preferowane miejsce podpisania umowy o prowadzenie rachunku mBIZNES max.

Podpisanie umowy
Podpisanie umowy

Udaj się do najbliższego punktu naziemnego mBanku i podpisz umowę - dzięki temu od razu znasz numer swojego rachunku. Po podpisaniu umowy otrzymasz pakiet aktywacyjny.

Jeśli rachunek będzie należał do kilku osób lub wyznaczysz pełnomocników, wszyscy otrzymają własne pakiety aktywacyjne - o ile nie są już Klientami mBanku.

Aktywuj
Aktywacja dostępu do mBIZNES max przez internet

Otwórz kopertę z pakietem aktywacyjnym, który otrzymałeś w punkcie naziemnym mBanku. Aktywuj konto zgodnie z załączoną instrukcją.

 • Ustal nowy identyfikator klienta i hasło. Zapamiętaj je - będą Ci potrzebne do ponownego zalogowania się do mBIZNES max przez serwis transakcyjny mBanku.
 • Ustal nowy telekod. Zapamiętaj go - będzie Ci potrzebny przy kontakcie z mBankiem przez mLinię.

Gratulacje, jesteś właścicielem mBIZNES max!

Zaloguj się do swojego konta mBIZNES max przez internet. Zaraz po aktywacji możesz wykonywać przelewy na mBIZNES max.

mBIZNES max w mBanku to nie wszystko, możesz również:

 • założyć rachunek mBIZNES konto, czyli rachunek bieżący dla Klientów prowadzących działalność gospodarczą, uprawiających wolny zawód oraz wspólników spółki cywilnej. Zobacz więcej.
 • założyć rachunek mBIZNES Plus, czyli wygodne i i zyskowne oszczędzanie bez minimalnych wpłat i utraty odsetek. Oprocentowanie bez podatku Belki. Zobacz więcej.
 • złożyc wniosek o Kredyt hipoteczny dla firm przeznaczony dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub wykonujących wolny zawód, rozliczających podatek dochodowy w formie uproszczonej (książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany) lub pełnej księgowości. Zobacz więcej.