BlueMoney.pl - Serwis Partnerski mBanku
Witryna Partnerska mBank
Boks reklamowy
KREDYT odnawialny
Fb g n m
 • swobodne korzystanie z przyznanego limitu jak z własnych środków na rachunku
 • dostępny w dowolnym terminie i w dowolny sposób
 • najlepsze zabezpieczenie na wypadek nieoczekiwanych wydatków
 • atrakcyjnie oprocentowany limit kredytowy w ramach rachunku eKONTO
 • Kredyt odnawialny w rachunku eKONTO to stały dostęp do dodatkowych pieniędzy, z których możesz swobodnie korzystać zawsze, kiedy tylko potrzebujesz.
 • Każdy wpływ na eKONTO, eMAX lub eMAX plus powoduje automatyczną spłatę kredytu, dzięki czemu przyznany limit może być wykorzystywany wielokrotnie.
 • Odsetki naliczane są tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu.
 • Kredyt uruchamiany jest na rok - jeżeli regularnie zasilasz rachunek, przedłużymy Ci umowę na kolejnych 12 miesięcy.
 • Po 6 miesiącach prawidłowego korzystania z kredytu automatycznie obniżymy Ci oprocentowanie.
 • Nie wymagamy zabezpieczeń kredytu - wystarczy, że na jeden z Twoich rachunków (eKONTO, eMAX lub eMAX plus) przelewasz pieniądze, np. wynagrodzenie lub stypendium.
Złóż wniosek przez Internet

Składasz prosty wniosek przez internet. Złoż wniosek

Akceptujesz warunki Umowy

Akceptujesz warunki Umowy w serwisie transakcyjnym, telefonicznie lub w punkcie naziemnym.

Kredyt odnawialny uruchamiamy prosto na Twoje eKONTO.

Kredyt odnawialny uruchamiamy prosto na Twoje eKONTO.

 KREDYT odnawialny

 

 Rodzaj czynności Opłaty i prowizje
Opłata za rozpatrzenie wniosku kredytowego 0 zł
Prowizja za udzielenie kredytu* 1,8% kwoty kredytu, min. 25,00 zł
Prowizja za podwyższenie kwoty kredytu 1,8 % kwoty podwyższenia
Prowizja za odnowienie kredytu 1,8% kwoty odnowienia
Opłata za sporządzenie Aneksu do Umowy o kredyt 10 zł
Opłata za drugą i kolejną wizytę przedstawiciela mBanku z dokumentacją kredytową (w przypadku niedopełnienia przez Klienta wszystkich formalności podczas pierwszej wizyty) 50 zł
Sporządzenie i wysłanie na życzenie Klienta potwierdzenia posiadania kredytu odnawialnego 15 zł

*Wliczona opłata za pierwszą wizytę przedstawiciela mBanku.

 

Złóż wniosek

 

Podane poniżej informacje stanowią reprezentatywny przykład dla Kredytu odnawialnego: kwota kredytu 9600 PLN, czas obowiązywania umowy 12 m-c, roczne oprocentowanie nominalne 15,35%, , prowizja za udzielenie kredytu 0% od kwoty kredytu, RRSO 15,40%, całkowita kwota kredytu 9600PLN,całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 11073,60PLN. Sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 30.09.2011 r.
Przedstawione informacje mają jedynie charakter orientacyjny. Ostateczna wysokość wszelkich kosztów związanych z umową, w tym oprocentowania kredytu jest uzależniona od zdolności kredytowej kredytobiorcy, warunków umowy oraz zakresu i rodzaju usług dodatkowych.

Jeśli szukasz czegoś innego mBank ma w ofercie inne kredyty:

 • Kredyt refinansowy to innowacyjna propozycja mBanku dla tych, którzy chcą spłacić kredyt mieszkaniowy lub hipoteczny. Zobacz więcej.
 • Pożyczka hipoteczna w mPLANIE. Pożyczka przyznawana jest na wybrany, dowolny cel konsumpcyjny (niemieszkaniowy). Zobacz więcej.
 • mPLAN hipoteczny. To kredyt przeznaczony na cele mieszkaniowe z okresem kredytowania nawet do 45 lat, którym możesz kredytować do 100% wartości zabezpieczenia. Zobacz więcej.
 • KREDYT samochodowy przy pomocy, którego możesz kupić nowy lub używany pojazd, spłacić kredyt lub leasing w innym banku. Zobacz więcej.
 • KARTY kredytowe w mBanku to swoboda i wiele możliwości. Limit kredytowy do 200 000 zł, okres bezodsetkowy nawet do 54 dni. Zobacz więcej.
 • KREDYT gotówkowy to pożyczka przyznawana na dowolny cel, szybko i w korzystnej cenie. Bez poręczycieli i zbędnych formalności. Wydawany nawet w 15 minut. Zobacz więcej.

Skorzystaj z naszego kalkulatora i przekonaj się jak prosto spłacić KREDYT odnawialny. Wystarczy, że wybierzesz kwotę KREDYTU jaką wykorzystasz oraz liczbę miesięcy, w ciągu których chciałbyś spłacić zadłużenie. Pamiętaj, że odsetki naliczamy tylko od faktycznie wykorzystanego KREDYTU, więc jeśli przyznamy Ci 14 000 zł, a Ty wykorzystasz 3 000 zł, to do kalkulatora wprowadź 3 000 zł.

Symulacja ma charakter orientacyjny. Wyliczenia nie mogą stanowić podstaw do reklamacji.